From our inventory we are selling a Delta DRP-24V100W1NN Power Supply 1-Phase, 85-264VAC 1.2A In, 24VDC 3.8A Out. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: DRP-24V100W1NN \\r
  • More Information: \\r
    • Delta Electronics Power Supply 1-Phase \\r
      • Input Voltage: 85-264VAC, 120-375VDC \\r
      • Input Current: 1.2A \\r