From our inventory we are selling a Dold LG5924-48-61-24 E-Stop Relay 3NO 1NC, 230V AC 3A, 24V DC Coil.
Specifications:
  • Model #: LG5924-48-61-24
  • More Information:
    • Dold Emergency Stop Relay
      • Contacts: 3NO, 1NC
      • Contact Rating: 230V AC 3A
      • Coil Voltage: 24V DC