From our inventory we are selling a Dwyer GFM-2100-5.0-HE-24VDC Gas Mass Flow Meter 24VDC 0-5L/min 1000Psi.
Specifications:
  • Model #: GFM-2100-5.0-HE-24VDC
  • More Information:
    • Gas Mass Flow Meter
    • Voltage:
      • 30 VDC 650mA
      • 24 VDC
      • 200mA