From our inventory we are selling a Dyadic SCN5-010-150-AS03 Electronic Cylinder 150mm Stroke 100N Max ?15 Rod 24VDC.
Specifications:
  • Model #: SCN5-010-150-AS03
  • More Information:
    • Dyadic Electronic Cylinder
    • Stroke: 150mm
    • Rod Diameter: 15mm
    • Max: Speed 400mm/s
    • Max Thrust: 100N
    • Mount: 45mm Face, 34mm C2C
    • End Thread: M10 x 1.5mm
    • Voltage: 24VDC 3A
    • Dimensions: 266 x 68 x 45mm