From our inventory we are selling a Eaton XTRM10A31 Contactor 24VDC Control Coil 600VAC 10A 250VDC 0.5A.
Specifications:
  • Model #: XTRM10A31
  • More Information:
    • Maximum Voltage: 600VAC, 250VDC
    • Maximum Amperage: 10A VAC, 0.5A VDC