From our inventory we are selling a EMACS SP2-4400F AT Power Supply, 115/230VAC In, 5/12VDC 50/20A Out, 400W Max. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SP2-4400F \\r
  • More Information: \\r
    • EMACS Power Supply \\r
    • Input: 115VAC 7A / 230VAC 4A \\r
    • Output: 5VDC 30-50A / 12VDC 11-20A \\r
    • Max Load: 400W \\r
    • Fuse: 250V 8A \\r
    • Terminations: Spade Terminal, Molex, AT 2×6 Pin \\r
    • Form Factor: AT \\r
    • Dimensions: 150 x 140 x 86 mm