From our inventory we are selling a Eurotherm Control Unit 425A 25A/240V/110V120/4MA20/PA/ENG/ 240V, 25A.
Specifications:
  • Model #: 425A 25A/240V/110V120/4MA20/PA/ENG/CL/-/-//00
  • More Information:
    • Eurotherm Power Control Unit
    • Amperage: 25A