From our inventory we are selling a Fabco-Air GTNN-012-030 Pneumatic Cylinder, ø12mm Bore, 30mm Stroke, M5, 150psi. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: GTNN-012-030 \\r
  • More Information:
    • Fabco-Air Pneumatic Cylinder
      • Bore Diameter: ø12mm\\r
      • Stroke Length: 30mm\\r
      • Ports: M5\\r
      • Max Pressure: 150psi\\r
      • Minimum Pressure: 20psi