From our inventory we are selling a Farnam AF20-800-120-1BF10-4.7 Axial Fan Heater, 800W, 120V, 4.7in x 4.7in. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: AF20-800-120-1BF10-4.7\\r
  • More Information: \\r
    • Farnam Axial Fan Heater \\r
      • Wattage: 800W \\r
      • Voltage: 120V \\r
      • Thermostat: 70°C (158°F) \\r
      • Thermal Fuse: 104°C (219°F) \\r
      • Dimensions: 4.7in x 4.7in