From our inventory we are selling a Festo AEVU-20-25PAS6 Compact Cylinder, ø20mm Bore, 25mm Stroke, 10bar, M5. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: AEVU-20-25PAS6 \\r
  • More Information:
    • Festo Compact Pneumatic Cylinder
      • Bore Diameter: ø20mm\\r
      • Stroke Length: 25mm\\r
      • Max Pressure: 10bar\\r