From our inventory we are selling a FGR FGR35-012-310FN Safety Relay 4-Poles, 3NO/1NC, 8A 250V AC, Coil 12V DC \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: FGR35-012-310FN\\r
  • More Information: \\r
    • FGR Safety Relay \\r
      • Number of Pins: 6-Pins\\r
      • Number of Poles: 4-Poles\\r
      • Contact Configuration: 3NO/1NC\\r
      • Rated Coil Voltage: 12V DC\\r
      • Rated Voltage: 250V AC, 8A\\r