From our inventory we are selling a FORTRON/SOURCE SU40P12L Power Supply Out: 12VDC 3.5A 40W In: 85-264VAC 1A. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: SU40P12L \\r
  • More Information: \\r
    • Power Supply \\r
    • Type: Switching\\r
    • Output: 12VDC 3.5A 40W \\r
    • Power Requirements: 85-264VAC 1A 47-63Hz \\r