From our inventory we are selling a Fujinon HF75HA-1B Machine Vision Camera Lens 2/3\\” 75mm FL F2.8-22 C-Mount *Dent*.
Specifications:
  • Model #: HF75HA-1B
  • More Information:
    • Machine Vision Camera Lens
    • Mount: C
    • Sensor Size: 2/3\\”
    • Focal Length: 75mm
    • Iris Range: F2.8-22
    • Filter Thread: M30.5 x 0.5mm
    • Dimensions: 51 x ?32mm