From our inventory we are selling a Gerwah DK20/43-8H7-9H7 Metal Bellows Coupling 8mm x 9mm Bore, 43mm Length, 2Nm. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: DK20/43-8H7-9H7\\r
  • More Information:
    • Gerwah Metal Bellows Coupling
      • Bore One: 8mm\\r
      • Bore Two: 9mm\\r
      • Length: 43mm\\r
      • Outer Diameter: 25mm\\r
      • Attachment Method: Integral Clamp\\r
      • Rated Torque: 2Nm