From our inventory we are selling a Hanyoung Nux STL025-D513N Signal Light Tower, Red Amber Green, 24VDC, 195mm Tall.
Specifications:
  • Model #: STL025-D513N
  • More Information:
    • Signal Light Tower
    • Color: Red Amber Green
    • Voltage: 24VDC
    • Height: 195mm
    • Diameter: 25mm