\\r From our inventory we are selling a Hoerbiger Origa P38002000032-00885 Rodless Cylinder, ø32mm Bore, 885mm Stroke. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: P38002000032-00885\\r
  • More Information:
    • Hoerbiger Origa Rodless Cylinder
      • Bore: ø32mm\\r
      • Stroke: 885mm\\r
      • Pressure: 120PSI Max\\r
      • Ports: G1/4\\r
      • Table Dimensions: 7.5in x 4.5in