From our inventory we are selling a IAI Robo Cylinder RCP2-SA5C-I-42P-6-100-P1-S Slide Type Width 40mm Travel: 100mm.
Specifications:
  • Model #: RCP2-SA5C-I-42P-6-100-P1-S
  • More Information:
    • Slider
    • Type: SA5C
    • Lead: 6mm
    • Stroke: 100mm