From our inventory we are selling a Idec RF1V-A1BL-D24 Relay, 4-Pole 3x N/O 1x N/C, Coil: 24VDC, Rating: 6A 250VAC.
Specifications:
  • Model #: RF1V-A1BL-D24
  • More Information:
    • Relay
    • 4-Pole, 3x N/O 1x N/C
    • Coil: 24VDC
    • Rating: 6A 250VAC