From our inventory we are selling a IDEC RR2P-ULDC12V Ice-Cube Plug-In Relay, DPDT, 8-Pin, 30VDC 10A Max, 12VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: RR2P-ULDC12V \\r
  • More Information: \\r
    • IDEC Ice-Cube Plug-In Relay \\r
    • Configuration: DPDT \\r
    • Pins: 8-Pin Octal \\r
    • Contact Rating: 30VDC / 240VAC, 10A \\r
    • Coil Voltage: 12VDC