From our inventory we are selling a Length of Igus E2.10.06.028 Energy E-Chain Cable Wire Carrier Conduit 6mm x 10mm x 1.3m L.
Specifications:
  • Model #: E2.10.06.028
  • More Information:
    • Energy Chain
      • Inner Width: 6mm
      • Inner Height: 10mm
      • Bend Radius: 28mm