From our inventory we are selling a IKO LWLF24C2R600B Dual Carriage Linear Slide, 600mm Rail, 44x40x14mm, 4310N.
Specifications:
  • Model #: LWLF24C2R600B
  • More Information:
    • IKO Dual Carriage Linear Slide
      • Rail Dimensions: 600mm L x 24mm W x 8mm H
      • Carriage Dimensions: 44mm L x 40mm W x 14mm H