From our inventory we are selling a Ingersoll A212SD-024-D-G Pneumatic Valve 2-Pos 4-Way, Vac to 150 Psi, 24VDC Coil.
Specifications:
  • Model #: A212SD-024-D-G
  • More Information:
    • Ingersoll Pneumatic Valve
      • Type: 2-Position 4-Way
      • Coil Voltage: 24V DC, 48V AC