Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: KH42HM2B130 \\r
  • More Information: \\r
    • 2-Phase Stepping Motor \\r
      • Step Angle: 1.8°/step \\r
      • Dimensions: 42mm x 42mm face, 34mm Long \\r
      • Shaft Diameter: 5mm