From our inventory we are selling a Kacon HR705-4PL-24VDC Relay, 4PDT, Coil: 24VDC, Rating: 5A 250VAC 30VDC.
Specifications:
  • Model #: HR705-4PL-24VDC
  • More Information:
    • Relay
    • 4PDT
    • Coil: 24VDC
    • Rating: 5A 250VAC 30VDC