From our inventory we are selling a LinMot S01-48/150 Power Supply, In: 115 / 230VAC 3 / 1.7A, Out: 48VDC 3A.
Specifications:
  • Model #: S01-48/150
  • More Information:
    • Industrial Switching Power Supply
    • Input: 115/230VAC 50/60Hz 3/1.7A
    • Output: 48VDC 3A