From our inventory we are selling a Lot of 2 Allen Bradley 700-TBR24 Control Relay w/700-HLT2Z Socket 24VDC Coil.
Specifications:
  • Model #: 700-TBR24, 700-HLT2Z
  • More Information:
    • Lot of 2
    • Control Relay
      • SPDT
      • 24VDC Coil
      • Contacts: 6A 250VAC