From our inventory we are selling a Lot of 2 Idec RR3PA-ULCAC24V Ice Cube Relay, 3PDT, 10A 240VAC 30VDC, 24VAC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: RR3PA-ULCAC24V, RR3PA-ULC \\r
  • More Information:
    • Lot of 2 Idec Ice Cube Relay
      • Contact Form: 3PDT\\r
      • Contact Rating: 10A 240VAC 30VDC\\r
      • Coil Voltage: 24VAC \\r