From our inventory we are selling a Lot of 2 IDEC RY2S-ULDC24V Power Relay 24 VDC Coil, 3A, 300VAC, DPDT.
Specifications:
  • Model #: RY2S-ULDC24V
  • More Information:
    • Lot of 2 Power Relays
    • Coil Voltage: 24 VDC
    • Contact Current: 3A
    • Contact Voltage: 300VAC