From our inventory we are selling a Lot of 2 Nais HC4-H-DC24V Relay, 4PDT, Coil: 24VDC, 5A 250VAC 3A 30VDC.
Specifications:
  • Model #: HC4-H-DC24V
  • More Information:
    • Lot of 2 Relay
    • 4PDT
    • Coil: 24VDC
    • Contact Rating: 5A 250VAC, 3A 30VDC