Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: DKN15/26-3/16-3/8 \\r
  • More Information: \\r
    • Lot of 2 Rimtec Metal Bellows Coupling \\r
      • Bore 1: ø3/16in \\r
      • Bore 2: ø3/8in \\r
      • Rated Torque: 1.5Nm \\r
      • Dimensions: ø20mm x 26mm