From our inventory we are selling a Lot of 2 SMC NCQ2B12-10D Compact Cylinder, Bore: 12mm, Stroke: 10mm, M5x0.8.
Specifications:
  • Model #: NCQ2B12-10D
  • More Information:
    • Lot of 2 Compact Cylinder
    • Double Acting
    • Bore: 12mm
    • Stroke: 10mm
    • Ports: M5x0.8
    • Pressure: 1.0MPa Max (145psi)