From our inventory we are selling a Lot of 3 Eaton Moeller M22-D-G-X1-K20 Pushbutton, 22mm Device, 2NO, Green/Flush.
Specifications:
  • Model #: M22-D-G-X1-K20
  • More Information:
    • Lot of 3 Eaton Moeller Pushbutton
      • Type: Flush, 22mm Device
      • Contacts: 2NO
      • Color: Green
      • Contact Voltage: 600V AC / 250V DC
      • Contact Current: 10A AC / 1A DC