From our inventory we are selling a Lot of 3 SMC CDQ2B12-5SMZ Compact Cylinders, ø12mm Bore, 5mm Stroke, M5, 1.0MPa. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: CDQ2B12-5SMZ \\r
  • More Information: \\r
    • Lot of 3 SMC Pneumatic Compact Cylinders w/ Magnet \\r
    • Type: Single Acting \\r
    • Bore Diameter: 12mm \\r
    • Stroke Length: 5mm \\r
    • Ports: M5 x 0.8 \\r
    • Pressure Rating: 1.0 MPa (145 psi)