From our inventory we are selling a Lot of 3 Turck C2-A20X/024VDC Power Relay, 24VDC Coil, DPDT, 8-Pin, 10A 300VAC. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: C2-A20X/024VDC \\r
  • More Information: \\r
    • Lot of 3 Turck Power Relay \\r
      • Contact Form: DPDT \\r
      • Contact Rating: 10A 300VAC \\r
      • Pins: 8 \\r
      • Coil Voltage: 24VDC