| Item Condition: Used SKU: SB-169130 ST11-4-K From our inventory we are selling a Lot of 4 Potter & Brumfield KRPA-11AG-120 Relay Coil: 120VAC Contact: 240VAC 10A. \\r Specifications: \\r