From our inventory we are selling a Lot of 5 SMC AS2211F-N01-10S Flow Control Fitting, 1/8\\” NPT, 10mm P2C, 1 MPa Max.
Specifications:
  • Model #: AS2211F-N01-10S
  • More Information:
    • Lot of 5 SMC Flow Control Fitting
    • Port: 1/8\\” NPT
    • Tube: 10mm P2C
    • Max Operating Pressure: 1 MPa
    • Proof Pressure: 1.5 MPa