From our inventory, we are selling a McBain FOI-150-UL Fiber Optic Light Source Illuminator 120VAC EKE Lamp 150W.
\\r
Specifications:
\\r
  • Model #: FOI-150-UL \\r
  • More Information: \\r
    • Voltage: 120VAC 60Hz \\r
    • Output Adapter: Ø5/8\\” \\r
    • Lamp: EKE 150W