\\r From our inventory we are selling a Meltric 63-68047 713P0S20 DSN60 Inlet/Plug, 3P+N+G, 3Ø 480Y/277VAC 60A, 20/5HP. \\r \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 63-68047 713P0S20\\r
  • More Information: \\r
    • Meltric DSN60 Inlet/Plug \\r
      • Electrical Rating: 3-Phase 480Y/277VAC 60A \\r
      • Poles: 3 + Neutral + Ground \\r
      • Power Rating: \\r
        • 20HP @ 480VAC \\r
        • 5HP @ 277VAC
      • Protection: 4X, IP69\\r
      • Compatible Cable Size: ø1.125in-ø1.250in