From our inventory we are selling a Merlin Gerin 24060 C60N-2P-0.5A-C Circuit Breaker, 2-Pole, 0.5A, 400V, DIN Rail. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: 24060, C60N-2P-0.5A-C \\r
  • More Information: \\r
    • Merlin Gerin multi9 Miniature Circuit Breaker \\r
    • Poles: 2 \\r
    • Current: 0.5A \\r
    • Trip Curve: C \\r
    • Voltage Rating: 400VAC \\r