From our inventory we are selling an Moeller DILM15-10 IEC Contactor, 3-Pole 600VAC 15A, 3x NO 2x NC Aux, 24VDC Coil.
Specifications:
  • Model #: DILM15-10
  • More Information:
    • Contactor
      • Coil: 24VDC
      • Contact Form: 3PST NO
      • Main:
      • Aux:
      • Contact Rating:
      • Main: 600VAC 15A