From our inventory we are selling a Moeller PLSM-D16/2-DW Xpole Circuit Breaker 2-Pole, 16A, 400VAC, D-Curve Trip. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: PLSM-D16/2-DW\\r
  • More Information: \\r
    • Circuit Breaker \\r
      • Poles: 2 \\r
      • Current Rating: 16A \\r
      • Voltage Rating: 400VAC \\r
      • Mounting: DIN, 35mm Wide