From our inventory we are selling a NBK MDW-40C-12-18 Flexible Disc Coupling, 12mm x 18mm Bores, 44mm Length.
Specifications:
  • Model #: MDW-40C-12-18
  • More Information:
    • NBK Flexible Disc Coupling
      • Bore One: 12mm
      • Bore Two: 18mm
      • Length: 44mm
      • Outer Diameter: 40mm
      • Rated Torque: 3.5Nm