From our inventory we are selling a Nemic Lambda RWS50A-15/A Power Supply 100-240VAC In, 15VDC 3.4A 50W Out. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: RWS50A-15/A\\r
  • More Information:
    • Power Supply
      • Input: 100-240VAC 50/60Hz \\r
      • Output: 15VDC 3.4A 50W