Specifications:
  • Model #: LY200700AL2W04P4Z0, 79-024
  • More Information:
    • Rail Length: 700mm (27\\”)
    • Number of Carriages: 2
    • Carriage Width: 44mm (3/4\\”)
    • Carriage Height: 30mm Including Rail, 23mm Excluding Rail
    • Carriage Length: 69.4mm
    • Carriage Clearance: 7mm