From our inventory we are selling a NTE R02-11D10-24 Plug-In Relay, DPDT, 8-Pin, 5A 240VAC Max, 24VDC Coil. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: R02-11D10-24\\r
  • More Information: \\r
    • NTE Electronics Plug-In Ice-Cube Relay\\r
    • Form: DPDT\\r
    • Connection: 8-Pin Octal\\r
    • Contact Rating: 5A, 240VAC\\r
    • Coil Voltage: 24VDC