From our inventory we are selling a Omron S82K-10024 Power Supply In: 100-240VAC Out: 24VDC 4.2A 100W. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: S82K-10024 \\r
  • More Information:
    • 100W PLC Power Supply
    • Input: 100-120VAC 2.5A , 200-240VAC 1.5A 50/60Hz \\r
    • Output: 24V DC 4.2A \\r
    • ±10% Adjustable Voltage \\r