From our inventory we are selling a Omron S8VK-T96024 Switching Power Supply, 380-480VAC 2/3-Ph, 24VDC 40A Out, 960W. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: S8VK-T96024 \\r
  • More Information: \\r
    • Omron Switching Mode Power Supply \\r
    • Supply Voltage: 380-480VAC \\r
      • Phase: 2 or 3 Phase Toggle
    • Output: 24VDC, 32/40A \\r
    • Power Rating: 960W \\r