From our inventory we are selling a Omron S8VS-24024 Power Supply, 100-240VAC In, 240W, 10A 24VDC Out, DIN Rail. \\r
Specifications:
\\r
    \\r
  • Model #: S8VS-24024 \\r
  • More Information: \\r
    • Omron Power Supply \\r
      • Input Voltage: 100-240VAC \\r
      • Input Current: 3.8A \\r
      • Rated Power: 240W \\r
      • Output Voltage: 24VDC \\r
      • Output Current: 10A \\r