From our inventory we are selling a Ophir 174109A 30A-V1-C-8FT CO2 Laser Power Head, 30W, ?18mm Aperture, DB15.
Specifications:
  • Model #: 174109A 30A-V1-C-8FT
  • More Information:
    • CO2 Laser Power Head
    • Type: Smart Head
    • LASER Power: 30W
    • Aperture: ?18mm
    • Cooling: Air
    • Connector: 15-Pin D-Sub
    • Dimensions: ?85 x 44mm