From our inventory we are selling a Parker 14R111FCL030 Regulator, Ports: 1/4\\” NPT, Pressure Range: 60psi.
Specifications:
  • Model #: 14R111FCL030
  • More Information:
    • Regulator
    • Ports: 1/4\\” NPT
    • Pressure Range: 60psi
    • Pressure Rating: 300psi
    • Outlet Pressure: 30psi at 100psi Inlet